Menü

16 Temmuz 2012 Pazartesi

Yeni Bir BB Cream Daha... Bu Sefer Nivea'dan!Bu sefer ki BB Kremimiz sadece ton farklılığını değil kırışıkları da yok eden NIVEA Visage Q10 Plus Kırışık Karşıtı Kapatıcı BB Krem (Henüz kullanmamakla beraber merak ettiğimi söyleyebilirim)


Cilt bakım uzmanı NIVEA trendleri takip etmekle yetinmiyor, yenilerini yaratıyor. Ciltteki ton farklılıklarını yok ederek kusursuz bir görünüm kazandıran yeni Q10 Plus Kırışık Karşıtı Kapatıcı BB Krem, kırışıklarla da etkin şekilde savaşıyor.

Serideki diğer ürünler gibi, cildin doğal aktifleri, Q10 ve kreatini artıran NIVEA Visage Q10 Plus Kırışık Karşıtı Kapatıcı BB Krem, kırışıkların görünümünü gözle görülür derecede azaltıyor, yeni kırışıkların oluşumunu önlemeye yardımcı oluyor.

Eşitlenmiş cilt tonu ve sağlıkla ışıldayan bir cilt için, günlük nemlendirici olarak da rahatça kullanılabiliyor. Tüm cilt tonlarına mükemmel şekilde uyum sağlayan krem, GKF 15 içeren formülü, UVA ve UVB korumasıyla ise cildi güneş ışınlarından kaynaklanan kırışık oluşumuna karşı koruyor.  

Fiyat
NIVEA Visage Q10 Plus Kırışık Karşıtı Kapatıcı BB Krem: 43,90 TL 

Merak ne güzel şey, güzel şey merak..... Laylaylaayyy....

Sevgiler 1 yorum:

Takipte Kalın!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...